niezawodność,
Precyzja,
EFEKTOWNE wykonanie

PROJEKT EKSPERT JAKOŚCI

Wybrała Pani trzech Ambasadorów Team Plast? Dlaczego właśnie te osoby uznała Pani za odpowiednie dla firmy Team Plast?

Wybór Ambasadorów mojej firmy absolutnie nie był przypadkowy. Są to osoby, które poznałam na swojej drodze zawodowej w różnych sytuacjach, a które są obok mnie i działają ze mną od lat. Nie szukałam kogoś, kto będzie tylko znaną twarzą. Bartek i Maciek są także Klientami Team Plastu, a Kevin wspiera nas na targach od dłuższego czasu.

AMBASADORZY

EFEKTOWNE WYKONANIE

PRECYZJA

NIEZAWODNOŚĆ

BACKSTAGE

Uwaga – nagranie!

Backstage... Tu zawsze ciekawie jest zajrzeć. Zatem zapraszamy! Gdzie dotarła nasza kamera? Odwiedziliśmy wraz z Ambasadorami kilka miejsc w Polsce.  W Stradomii Wierzchniej nagrywaliśmy w fabryce Team Plast, w Tarnowie zajrzeliśmy z Kevinem Szaflarskim do Salonu Partnerskiego.

Mieliśmy też okazję wejść na teren prywatny naszych Ambasadorów. Bartosz Śniadecki zaprosił nas do swojego nowo budowanego domu pod Warszawą, gdzie nasze okna grają pierwsze skrzypce... Za Kevinem pojechaliśmy aż w Tatry, w okolice Zakopanego, bo tam właśnie mieszka i dba o kondycję ten zawodowy fighter. Trafiliśmy za nim także do Kielc, na trening w klubie. Zdążyliśmy, choć trzeba przyznać, że ledwie, bo to szybki zawodnik, za Maciejem Wisławskim, który w swoim domu w Skierniewicach ma potężną kolekcję pucharów – jak na Mistrza przystało!

Z wiadomych względów warunki były nietypowe... Przez pandemię nie było szans na nagranie naszych Ambasadorów w akcji – na koncertach czy zawodach. Ale niezależnie od wszelkich trudności, była to fantastyczna robota! Dziękujemy

ZOSTAŃ PARTNEREM HANDLOWYM

Team Plast to przede wszystkim gwarancja jakości. Nasze produkty zasługują na wyjątkową ekspozycję, dlatego zainicjowaliśmy Program Salonów Partnerskich PRO. Przystępując do programu zyskujesz wiedzę, doświadczenie oraz dostęp do najbardziej nowoczesnych rozwiązań w zakresie konstrukcji okien i drzwi, prezentowanych przez naszą firmę.

KONTAKT

ZAPRASZAMY NAWWW.TEAMPLAST.PL